    Green Watt Power PLD360-PDD200
    Part No.:
    PLD360-PDD200
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDPLD360-PDD200.pdf
    Description:
    AC/DC CONVERTER 20V 320W
    Series:
    Caesar (360W)
    Voltage - Input:
    90 ~ 264 VAC, 100 ~ 400 VDC
    Voltage - Output 1:
    20V
    Power (Watts):
    320W
    Voltage - Isolation:
    3 kV
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 80°C