    Calmark/Birtcher 24SX-3-16-6-R
    Part No.:
    24SX-3-16-6-R
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED24SX-3-16-6-R.pdf
    Description:
    PCB GUIDE, LOCKING, STEEL, 8"
    Accessory Type:
    Steel, Chassis Mount, 6.000" (152.40mm)
    For Use With/Related Products:
    3/32" (2.4mm) Thick PC Boards