    Calmark/Birtcher 24SX-3-11-3-L
    Part No.:
    24SX-3-11-3-L
    Manufacturer:
    Calmark/Birtcher
    Category:
    Card Guides
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED24SX-3-11-3-L.pdf
    Description:
    PCB GUIDE, LOCK, STEEL, 5.5"
    Manufacturer:
    Calmark/Birtcher
    Series:
    24
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Accessory Type:
    Steel, Chassis Mount, 5.000" (127.00mm)
    For Use With/Related Products:
    3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
    Datasheet:
    1. How to order 24SX-3-11-3-L on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the 24SX-3-11-3-L price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 24SX-3-11-3-L?
    Image 24SX-3-11-3-R 24SX-3-11-3-L 24SX-3-12-3-L 24SX-3-12-3-R 24SX-3-16-6-L
    Part Number 24SX-3-11-3-R 24SX-3-11-3-L 24SX-3-12-3-L 24SX-3-12-3-R 24SX-3-16-6-L
    Series 24 24 24 24 24
    Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
    Product Status Active Active Active Active Active
    Accessory Type Steel, Chassis Mount, 5.000" (127.00mm) Steel, Chassis Mount, 5.000" (127.00mm) Steel, Chassis Mount, 5.000" (127.00mm) Steel, Chassis Mount, 5.000" (127.00mm) Steel, Chassis Mount, 5.000" (127.00mm)
    For Use With/Related Products 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards