    Calmark/Birtcher 24SX-3-16-6-L
    Part No.:
    24SX-3-16-6-L
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED24SX-3-16-6-L.pdf
    Description:
    PCB GUIDE, LOCKING, STEEL, 8"
    Accessory Type:
    Steel, Chassis Mount, 6.000" (152.40mm)
    For Use With/Related Products:
    3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
    Datasheet:
    1. How to order 24SX-3-16-6-L on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the 24SX-3-16-6-L price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 24SX-3-16-6-L?
    Image 24SX-3-11-3-R 24SX-3-11-3-L 24SX-3-12-3-L 24SX-3-12-3-R 24SX-3-16-6-L
    Part Number 24SX-3-11-3-R 24SX-3-11-3-L 24SX-3-12-3-L 24SX-3-12-3-R 24SX-3-16-6-L
    Accessory Type Steel, Chassis Mount, 6.000" (152.40mm) Steel, Chassis Mount, 6.000" (152.40mm) Steel, Chassis Mount, 6.000" (152.40mm) Steel, Chassis Mount, 6.000" (152.40mm) Steel, Chassis Mount, 6.000" (152.40mm)
    For Use With/Related Products 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards