    Winstar Display WF52QTZBSDBN0
    Part No.:
    WF52QTZBSDBN0
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDWF52QTZBSDBN0.pdf
    Description:
    GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.2"
    Touchscreen:
    Non-Touch
    Diagonal Screen Size:
    5.2" (132.08mm)
    Viewing Area:
    133.00mm W x 39.00mm H
    Dot Pixels:
    480 x 128
    Interface:
    Digital
    Controller Type:
    SSD1963
    Graphics Color:
    Red, Green, Blue (RGB)
    Background Color:
    White
    Datasheet:
    1. How to order WF52QTZBSDBN0 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the WF52QTZBSDBN0 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WF52QTZBSDBN0?
    Image WF52QTZBSDBN0
    Part Number WF52QTZBSDBN0
    Display Mode Transmissive
    Touchscreen Non-Touch
    Diagonal Screen Size 5.2" (132.08mm)
    Viewing Area 133.00mm W x 39.00mm H