    Winstar Display WF52ASZFSDHGV
    Part No.:
    WF52ASZFSDHGV
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDWF52ASZFSDHGV.pdf
    Description:
    GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.2"
    Touchscreen:
    Capacitive
    Diagonal Screen Size:
    5.2" (132.08mm)
    Viewing Area:
    129.20mm W x 35.90mm H
    Dot Pixels:
    480 x 128
    Interface:
    DVI, HDMI, USB
    Controller Type:
    TFP401
    Graphics Color:
    Red, Green, Blue (RGB)
    Background Color:
    White
    Datasheet:
    1. How to order WF52ASZFSDHGV on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the WF52ASZFSDHGV price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WF52ASZFSDHGV?
    Image WF52ASZFSDHGV
    Part Number WF52ASZFSDHGV
    Display Mode Transmissive
    Touchscreen Capacitive
    Diagonal Screen Size 5.2" (132.08mm)
    Viewing Area 129.20mm W x 35.90mm H