    Winstar Display WF52ASLASDNN0
    Part No.:
    WF52ASLASDNN0
    Manufacturer:
    Winstar Display
    Category:
    LCD, OLED, Graphic
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDWF52ASLASDNN0.pdf
    Description:
    GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.2"
    Manufacturer:
    Winstar Display
    Series:
    Packaging:
    Tray
    Product Status:
    Active
    Display Type:
    TFT - Color
    Display Mode:
    Transmissive
    Touchscreen:
    Diagonal Screen Size:
    5.2" (132.08mm)
    Viewing Area:
    133.40mm W x 39.40mm H
    Backlight:
    LED - White
    Dot Pixels:
    480 x 128
    Interface:
    24-Bit (RGB)
    Controller Type:
    ST7252
    Graphics Color:
    Red, Green, Blue (RGB)
    Background Color:
    White
    Datasheet:
    1. How to order WF52ASLASDNN0 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the WF52ASLASDNN0 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WF52ASLASDNN0?
    Image WF52ASLASDNN0
    Part Number WF52ASLASDNN0
    Manufacturer Winstar Display
    Series -
    Packaging Tray
    Product Status Active
    Display Type TFT - Color
    Display Mode Transmissive
    Touchscreen -
    Diagonal Screen Size 5.2" (132.08mm)
    Viewing Area 133.40mm W x 39.40mm H