    Winstar Display WF43WTYBEDSG0
    Part No.:
    WF43WTYBEDSG0
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDWF43WTYBEDSG0.pdf
    Description:
    GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
    Touchscreen:
    Capacitive
    Diagonal Screen Size:
    4.3" (109.22mm)
    Viewing Area:
    96.24mm W x 54.66mm H
    Interface:
    SPI
    Controller Type:
    ILI2130, BT815
    Datasheet:
    1. How to order WF43WTYBEDSG0 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the WF43WTYBEDSG0 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WF43WTYBEDSG0?
    Image WF43WTYBEDSG0
    Part Number WF43WTYBEDSG0
    Display Mode Transmissive
    Touchscreen Capacitive
    Diagonal Screen Size 4.3" (109.22mm)
    Viewing Area 96.24mm W x 54.66mm H