    Winstar Display WF43WSYFEDHGV
    Part No.:
    WF43WSYFEDHGV
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDWF43WSYFEDHGV.pdf
    Description:
    GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
    Touchscreen:
    Capacitive
    Diagonal Screen Size:
    4.3" (109.22mm)
    Viewing Area:
    96.24mm W x 54.66mm H
    Interface:
    DVI, HDMI
    Controller Type:
    ILI2130, TFP401
    Datasheet:
    1. How to order WF43WSYFEDHGV on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the WF43WSYFEDHGV price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WF43WSYFEDHGV?
    Image WF43WSYFEDHGV
    Part Number WF43WSYFEDHGV
    Display Mode Transmissive
    Touchscreen Capacitive
    Diagonal Screen Size 4.3" (109.22mm)
    Viewing Area 96.24mm W x 54.66mm H