    Winstar Display WF39ETWASDNN0
    Part No.:
    WF39ETWASDNN0
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDWF39ETWASDNN0.pdf
    Description:
    GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.9"
    Touchscreen:
    Non-Touch
    Diagonal Screen Size:
    3.9" (99.06mm)
    Viewing Area:
    97.04mm W x 27.34mm H
    Dot Pixels:
    480 x 128
    Interface:
    24-Bit (RGB)
    Controller Type:
    SC7283
    Background Color:
    Black
    Datasheet:
    1. How to order WF39ETWASDNN0 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the WF39ETWASDNN0 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WF39ETWASDNN0?
    Image WF39ETWASDNN0
    Part Number WF39ETWASDNN0
    Display Mode Transmissive
    Touchscreen Non-Touch
    Diagonal Screen Size 3.9" (99.06mm)
    Viewing Area 97.04mm W x 27.34mm H