    Winstar Display WF39BSZASDNN0
    Part No.:
    WF39BSZASDNN0
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDWF39BSZASDNN0.pdf
    Description:
    GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.9"
    Touchscreen:
    Non-Touch
    Diagonal Screen Size:
    3.9" (99.06mm)
    Viewing Area:
    97.04mm W x 27.34mm H
    Dot Pixels:
    480 x 128
    Interface:
    24-Bit (RGB)
    Controller Type:
    HX8278-A
    Background Color:
    White
    Datasheet:
    1. How to order WF39BSZASDNN0 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the WF39BSZASDNN0 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WF39BSZASDNN0?
    Image WF39BSZASDNN0
    Part Number WF39BSZASDNN0
    Display Mode Transmissive
    Touchscreen Non-Touch
    Diagonal Screen Size 3.9" (99.06mm)
    Viewing Area 97.04mm W x 27.34mm H