    Winstar Display WF35NTVAJDNN0
    Part No.:
    WF35NTVAJDNN0
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDWF35NTVAJDNN0.pdf
    Description:
    GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
    Touchscreen:
    Non-Touch
    Diagonal Screen Size:
    3.5" (88.90mm)
    Viewing Area:
    56.16mm W x 73.04mm H
    Dot Pixels:
    320 x 240 (QVGA)
    Interface:
    Controller Type:
    ST7511
    Background Color:
    White
    Datasheet:
    1. How to order WF35NTVAJDNN0 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the WF35NTVAJDNN0 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WF35NTVAJDNN0?
    Image WF35NTVAJDNN0
    Part Number WF35NTVAJDNN0
    Display Mode Transmissive
    Touchscreen Non-Touch
    Diagonal Screen Size 3.5" (88.90mm)
    Viewing Area 56.16mm W x 73.04mm H