    Winstar Display WF35LSIACDNN0
    Part No.:
    WF35LSIACDNN0
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDWF35LSIACDNN0.pdf
    Description:
    GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
    Touchscreen:
    Non-Touch
    Diagonal Screen Size:
    3.5" (88.90mm)
    Viewing Area:
    73.10mm W x 55.50mm H
    Dot Pixels:
    320 x 240 (QVGA)
    Interface:
    Serial
    Background Color:
    White
    Datasheet:
    1. How to order WF35LSIACDNN0 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the WF35LSIACDNN0 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WF35LSIACDNN0?
    Image WF35LSIACDNN0
    Part Number WF35LSIACDNN0
    Display Mode Transmissive
    Touchscreen Non-Touch
    Diagonal Screen Size 3.5" (88.90mm)
    Viewing Area 73.10mm W x 55.50mm H