    Winstar Display WF32DTLAJDNN0
    Part No.:
    WF32DTLAJDNN0
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDWF32DTLAJDNN0.pdf
    Description:
    GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
    Packaging:
    Bulk
    Diagonal Screen Size:
    3.2" (81.28mm)
    Viewing Area:
    49.60mm W x 65.80mm H
    Backlight:
    LED
    Dot Pixels:
    320 x 240 (QVGA)
    Interface:
    8-Bit/9-Bit/16-Bit/18-Bit, SPI
    Controller Type:
    ILI9341
    Background Color:
    White
    Datasheet:
    1. How to order WF32DTLAJDNN0 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the WF32DTLAJDNN0 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WF32DTLAJDNN0?
    Image WF32DTLAJDNN0
    Part Number WF32DTLAJDNN0
    Manufacturer Winstar Display
    Series -
    Packaging Bulk
    Touchscreen -
    Diagonal Screen Size 3.2" (81.28mm)
    Viewing Area 49.60mm W x 65.80mm H