    Winstar Display WF24MTLAJDNN0
    Part No.:
    WF24MTLAJDNN0
    Description:
    GRAPHIC DISPLAY TFT LCD RGB 2.4"
    Display Type:
    TFT - Color LCD
    Touchscreen:
    Non-Touch
    Diagonal Screen Size:
    2.4" (60.96mm)
    Viewing Area:
    37.72mm W x 49.96mm H
    Interface:
    SPI
    Controller Type:
    ST7789V
    Background Color:
    White
    1. How to order WF24MTLAJDNN0 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the WF24MTLAJDNN0 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WF24MTLAJDNN0?
    Image WF24MTLAJDNN0
    Part Number WF24MTLAJDNN0
    Product Status Active
    Display Type TFT - Color LCD
    Display Mode Transmissive
    Touchscreen Non-Touch
    Diagonal Screen Size 2.4" (60.96mm)
    Viewing Area 37.72mm W x 49.96mm H