    Winstar Display WF24HTLAJDNN0
    Part No.:
    WF24HTLAJDNN0
    Manufacturer:
    Winstar Display
    Category:
    LCD, OLED, Graphic
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDWF24HTLAJDNN0.pdf
    Description:
    GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
    Manufacturer:
    Winstar Display
    Series:
    Packaging:
    Tray
    Product Status:
    Active
    Display Type:
    TFT - Color
    Display Mode:
    Transmissive
    Touchscreen:
    Non-Touch
    Diagonal Screen Size:
    2.4" (60.96mm)
    Viewing Area:
    37.72mm W x 49.96mm H
    Backlight:
    LED - White
    Dot Pixels:
    320 x 240 (QVGA)
    Interface:
    Controller Type:
    Graphics Color:
    Red, Green, Blue (RGB)
    Background Color:
    White
    Datasheet:
    1. How to order WF24HTLAJDNN0 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the WF24HTLAJDNN0 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WF24HTLAJDNN0?
    Image WF24HTLAJDNN0
    Part Number WF24HTLAJDNN0
    Manufacturer Winstar Display
    Series -
    Packaging Tray
    Product Status Active
    Display Type TFT - Color
    Display Mode Transmissive
    Touchscreen Non-Touch
    Diagonal Screen Size 2.4" (60.96mm)
    Viewing Area 37.72mm W x 49.96mm H