    Verotronic Technologies Pte Ltd. VN26-00635NDMNDF-A
    Part No.:
    VN26-00635NDMNDF-A
    Manufacturer:
    Verotronic Technologies Pte Ltd.
    Category:
    Coaxial Cables (RF)
    Package:
    Description:
    COAX CBL 3.5MM TO 3.5MM
    Manufacturer:
    Series:
    VN26
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Style:
    3.5mm to 3.5mm
    1st Connector:
    3.5mm Jack
    1st Contact Gender:
    Female
    1st Connector Mounting Type:
    Free Hanging (In-Line)
    1st Connector Mounting Feature:
    2nd Connector:
    3.5mm Plug
    2nd Contact Gender:
    Male
    2nd Connector Mounting Type:
    Free Hanging (In-Line)
    2nd Connector Mounting Feature:
    Length:
    25.00" (635.00mm)
    Cable Type:
    14.80mm OD Coaxial Cable
    Cable Impedance:
    Connector Impedance:
    Overall Impedance:
    50 Ohms
    Frequency - Max:
    26.5 GHz
    Color:
    Black
    Features:
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Grade:
    Qualification:
    1. How to order VN26-00635NDMNDF-A on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the VN26-00635NDMNDF-A price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of VN26-00635NDMNDF-A?
    Image VN26-00635NDFDMF-A VN26-00635NDMNDF-A
    Part Number VN26-00635NDFDMF-A VN26-00635NDMNDF-A
    Manufacturer Verotronic Technologies Pte Ltd. Verotronic Technologies Pte Ltd.
    Series VN26 VN26
    Packaging Bulk Bulk
    Product Status Active Active
    Style 3.5mm to 3.5mm 3.5mm to 3.5mm
    1st Connector 3.5mm Jack 3.5mm Jack
    1st Contact Gender Female Female
    1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line) Free Hanging (In-Line)
    2nd Connector 3.5mm Plug 3.5mm Plug
    2nd Contact Gender Male Male
    2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line) Free Hanging (In-Line)
    Length 25.00" (635.00mm) 25.00" (635.00mm)
    Cable Type 14.80mm OD Coaxial Cable 14.80mm OD Coaxial Cable
    Cable Impedance - -
    Connector Impedance - -
    Overall Impedance 50 Ohms 50 Ohms
    Frequency - Max 26.5 GHz 26.5 GHz
    Color Black Black
    Features - -
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C