    Telemecanique Sensors SM900A420000
    Part No.:
    SM900A420000
    Manufacturer:
    Telemecanique Sensors
    Category:
    Ultrasonic Receivers, Transmitters
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDSM900A420000.pdf
    Description:
    SUPERPROX ULTRASONIC PROXIMITY S
    Manufacturer:
    Telemecanique Sensors
    Series:
    Hyde Park
    Packaging:
    Box
    Product Status:
    Active
    Type:
    Frequency:
    200kHz
    Voltage - Rated:
    12 V ~ 24 V
    Beam Angle:
    Operating Temperature:
    0°C ~ 50°C
    Datasheet:
    1. How to order SM900A420000 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the SM900A420000 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of SM900A420000?
    Image SM900A420000
    Part Number SM900A420000
    Manufacturer Telemecanique Sensors
    Series Hyde Park
    Packaging Box
    Product Status Active
    Type -
    Frequency 200kHz
    Voltage - Rated 12 V ~ 24 V
    Beam Angle -
    Operating Temperature 0°C ~ 50°C