    Telemecanique Sensors SM850A2400FP
    Part No.:
    SM850A2400FP
    Manufacturer:
    Telemecanique Sensors
    Category:
    Ultrasonic Receivers, Transmitters
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDSM850A2400FP.pdf
    Description:
    ULTRASONIC SENSOR TRANSMITTER 24
    Manufacturer:
    Telemecanique Sensors
    Series:
    Hyde Park
    Packaging:
    Box
    Product Status:
    Active
    Type:
    Frequency:
    200kHz
    Voltage - Rated:
    12 V ~ 24 V
    Beam Angle:
    Operating Temperature:
    0°C ~ 60°C
    Datasheet:
    1. How to order SM850A2400FP on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the SM850A2400FP price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of SM850A2400FP?
    Image SM850A2400FP
    Part Number SM850A2400FP
    Manufacturer Telemecanique Sensors
    Series Hyde Park
    Packaging Box
    Product Status Active
    Type -
    Frequency 200kHz
    Voltage - Rated 12 V ~ 24 V
    Beam Angle -
    Operating Temperature 0°C ~ 60°C