    STMicroelectronics RF3L05200CB4
    Part No.:
    RF3L05200CB4
    Manufacturer:
    STMicroelectronics
    Category:
    Single FETs, MOSFETs
    Package:
    LBB
    Description:
    RF MOSFET LDMOS LBB
    Manufacturer:
    STMicroelectronics
    Series:
    Package/Case:
    LBB
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Last Time Buy
    Technology:
    LDMOS
    Configuration:
    Frequency:
    1GHz
    Gain:
    19dB
    Voltage - Test:
    Current Rating (Amps):
    1µA
    Noise Figure:
    Current - Test:
    Power - Output:
    200W
    Voltage - Rated:
    90 V
    Grade:
    Qualification:
    Mounting Type:
    Chassis Mount
    Supplier Device Package:
    1. How to order RF3L05200CB4 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the RF3L05200CB4 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of RF3L05200CB4?
    Image RF3L05200CB4
    Part Number RF3L05200CB4
    Manufacturer STMicroelectronics
    Series -
    Package/Case LBB
    Packaging Bulk
    Product Status Last Time Buy
    Technology LDMOS
    Configuration -
    Frequency 1GHz
    Gain 19dB
    Voltage - Test -
    Current Rating (Amps) 1µA
    Noise Figure -
    Current - Test -
    Power - Output 200W
    Voltage - Rated 90 V