    SiTime SIT9347AI-2B1A33N250.000000
    Part No.:
    SIT9347AI-2B1A33N250.000000
    Package:
    6-SMD, No Lead
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDSIT9347AI-2B1A33N250.000000.pdf
    Description:
    MEMS OSC XO 250.000000 MHZ LVDS
    Series:
    SiT9347, Endura™
    Package/Case:
    6-SMD, No Lead
    Type:
    XO (Standard)
    Frequency:
    250 MHz
    Function:
    Output:
    LVDS
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    85mA
    Supplier Device Package:
    6-PQFD (3.2x2.5)
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max):
    0.035" (0.90mm)
    Datasheet:
    1. How to order SIT9347AI-2B1A33N250.000000 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the SIT9347AI-2B1A33N250.000000 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of SIT9347AI-2B1A33N250.000000?
    Image SIT9347AI-1E3A25E312.500000 SIT9347AI-2B1A33N250.000000
    Part Number SIT9347AI-1E3A25E312.500000 SIT9347AI-2B1A33N250.000000
    Manufacturer SiTime SiTime
    Series SiT9347, Endura™ SiT9347, Endura™
    Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
    Product Status Active Active
    Base Resonator MEMS MEMS
    Type XO (Standard) XO (Standard)
    Frequency 250 MHz 250 MHz
    Function - -
    Output LVDS LVDS
    Voltage - Supply 3.3V 3.3V
    Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) - -
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth - -
    Current - Supply (Max) 85mA 85mA
    Ratings - -
    Mounting Type Surface Mount Surface Mount
    Supplier Device Package 6-PQFD (3.2x2.5) 6-PQFD (3.2x2.5)
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm) 0.035" (0.90mm)