    Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd. BZT52B13S
    Part No.:
    BZT52B13S
    Manufacturer:
    Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
    Description:
    12.74V~13.26V 300MW 13V SOD-323