    Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd. BZT52B12S
    Part No.:
    BZT52B12S
    Manufacturer:
    Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
    Category:
    Single Zener Diodes
    Package:
    Description:
    200MW 11.76V~12.24V 12V SOD-323