    Panduit Corp S100X150TAJ-A
    Part No.:
    S100X150TAJ-A
    Manufacturer:
    Panduit Corp
    Category:
    Labels, Labeling
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDS100X150TAJ-A.pdf
    Description:
    LASER/INKJET, SELF-LAM LABEL, TE
    Manufacturer:
    Panduit Corp
    Series:
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Obsolete
    Label Type:
    Self Laminating
    Label Size:
    1.00" W x 1.50" L (25.4mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.16" ~ 1.50" (4.1mm ~ 38.1mm)
    Color:
    White
    Material:
    Tedlar
    For Use With/Related Products:
    Shelf Life:
    Shelf Life Start:
    Storage/Refrigeration Temperature:
    Datasheet:
    1. How to order S100X150TAJ-A on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the S100X150TAJ-A price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of S100X150TAJ-A?
    Image S100X150TAJ-A
    Part Number S100X150TAJ-A
    Manufacturer Panduit Corp
    Series -
    Packaging Bulk
    Product Status Obsolete
    Label Type Self Laminating
    Label Size 1.00" W x 1.50" L (25.4mm x 38.1mm); Cable O.D. 0.16" ~ 1.50" (4.1mm ~ 38.1mm)