    Panduit Corp GR12X6X48OSPG
    Part No.:
    GR12X6X48OSPG
    Manufacturer:
    Panduit Corp
    Category:
    Accessories
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDGR12X6X48OSPG.pdf
    Description:
    CABLE BASKET 12"X6"X48"
    Manufacturer:
    Panduit Corp
    Series:
    GridRunner™
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Obsolete
    Accessory Type:
    Cable Routing Basket, Offset
    For Use With/Related Products:
    GridRunner™ Underfloor Cable Routing System
    Material:
    Steel, Galvanized
    Features:
    12" W x 6" H x 48" L (304.8mm x 152.4mm x 1219.2mm)
    Datasheet:
    1. How to order GR12X6X48OSPG on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the GR12X6X48OSPG price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of GR12X6X48OSPG?
    Image GR12X6X48OSPG
    Part Number GR12X6X48OSPG
    Manufacturer Panduit Corp
    Series GridRunner™
    Packaging Bulk
    Product Status Obsolete
    Accessory Type Cable Routing Basket, Offset
    For Use With/Related Products GridRunner™ Underfloor Cable Routing System
    Material Steel, Galvanized
    Features 12" W x 6" H x 48" L (304.8mm x 152.4mm x 1219.2mm)