S1000AA1000-150F.pdf
S1000AA1000-150F.pdf
| Image |  |
| Part Number | S1000AA1000-150F | S1000AA1000-110C |
| Manufacturer | Orbel Corporation | Orbel Corporation |
| Series | Snap-Shield Micro™ | Snap-Shield Micro™ |
| Packaging | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active |
| Type | Frame | Frame |
| Height - Overall | 0.150" (3.81mm) | 0.150" (3.81mm) |
| Length - Overall | 1.015" (25.78mm) | 1.015" (25.78mm) |
| Width - Overall | 1.015" (25.78mm) | 1.015" (25.78mm) |