    O.C. White Co. ALRO5-45-5D-B
    Part No.:
    ALRO5-45-5D-B
    Manufacturer:
    O.C. White Co.
    Category:
    Lamps - Magnifying, Task
    Package:
    Description:
    LAMP MAG 5" LED 3.5 DIO 120V
    Manufacturer:
    O.C. White Co.
    Series:
    Accu-Lite™
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Lamp/Magnifier Type:
    Lamp, Magnifier
    Voltage:
    120V
    Lens Style/Size:
    5 Diopter (2.25x), 5.00" (127.00mm) Diameter
    Bulb:
    LED
    Arm:
    45.00" (1143.0mm)
    Color:
    Black
    Mounting Type:
    Edge Clamp
    Cord Length:
    1. How to order ALRO5-45-5D-B on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the ALRO5-45-5D-B price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of ALRO5-45-5D-B?
    Image ALRO5-45-W ALRO5-45-B ALRO5-45-5D-W ALRO5-45-5D-B
    Part Number ALRO5-45-W ALRO5-45-B ALRO5-45-5D-W ALRO5-45-5D-B
    Manufacturer O.C. White Co. O.C. White Co. O.C. White Co. O.C. White Co.
    Series Accu-Lite™ Accu-Lite™ Accu-Lite™ Accu-Lite™
    Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk
    Product Status Active Active Active Active
    Lamp/Magnifier Type Lamp, Magnifier Lamp, Magnifier Lamp, Magnifier Lamp, Magnifier
    Voltage 120V 120V 120V 120V
    Lens Style/Size 5 Diopter (2.25x), 5.00" (127.00mm) Diameter 5 Diopter (2.25x), 5.00" (127.00mm) Diameter 5 Diopter (2.25x), 5.00" (127.00mm) Diameter 5 Diopter (2.25x), 5.00" (127.00mm) Diameter
    Bulb LED LED LED LED
    Arm 45.00" (1143.0mm) 45.00" (1143.0mm) 45.00" (1143.0mm) 45.00" (1143.0mm)