    Micro Commercial Co AZ23C3V6W-TP
    Part No.:
    AZ23C3V6W-TP
    Manufacturer:
    Micro Commercial Co
    Package:
    SC-70, SOT-323
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDAZ23C3V6W-TP.pdf
    Description:
    Interface
    Manufacturer:
    Micro Commercial Co
    Series:
    Package/Case:
    SC-70, SOT-323
    Packaging:
    Bulk
    Voltage - Zener (Nom) (Vz):
    3.6 V
    Tolerance:
    ±5%
    Power - Max:
    200 mW
    Impedance (Max) (Zzt):
    95 Ohms
    Supplier Device Package:
    SOT-323
    Datasheet:
    1. How to order AZ23C3V6W-TP on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the AZ23C3V6W-TP price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of AZ23C3V6W-TP?
    Image AZ23C3V6W-TP
    Part Number AZ23C3V6W-TP
    Manufacturer Micro Commercial Co
    Series -
    Package/Case SC-70, SOT-323
    Packaging Bulk
    Product Status Active
    Configuration 1 Pair Common Anode
    Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.6 V
    Tolerance ±5%
    Power - Max 200 mW
    Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms