    Littelfuse Inc. SPNH350.X3LDL
    Part No.:
    SPNH350.X3LDL
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDSPNH350.X3LDL.pdf
    Description:
    1500VDC 350 AMP PHOTOVOLTAIC FUS
    Current Rating (Amps):
    350A
    Size / Dimension:
    5.165" L x 2.874" W x 2.874" H (131.20mm x 73.00mm x 73.00mm)
    Datasheet:
    1. How to order SPNH350.X3LDL on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the SPNH350.X3LDL price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of SPNH350.X3LDL?
    Image SPNH350.X3LDLMS SPNH350.X3L SPNH350.X3LDEMS SPNH350.X3LDL SPNH350.X3LDE
    Part Number SPNH350.X3LDLMS SPNH350.X3L SPNH350.X3LDEMS SPNH350.X3LDL SPNH350.X3LDE
    Current Rating (Amps) 350A 350A 350A 350A 350A
    Size / Dimension 5.165" L x 2.874" W x 2.874" H (131.20mm x 73.00mm x 73.00mm) 5.165" L x 2.874" W x 2.874" H (131.20mm x 73.00mm x 73.00mm) 5.165" L x 2.874" W x 2.874" H (131.20mm x 73.00mm x 73.00mm) 5.165" L x 2.874" W x 2.874" H (131.20mm x 73.00mm x 73.00mm) 5.165" L x 2.874" W x 2.874" H (131.20mm x 73.00mm x 73.00mm)