    Littelfuse Inc. SPNH315.X3LDL
    Part No.:
    SPNH315.X3LDL
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDSPNH315.X3LDL.pdf
    Description:
    1500VDC 315 AMP PHOTOVOLTAIC FUS
    Current Rating (Amps):
    315A
    Size / Dimension:
    5.165" L x 2.874" W x 2.874" H (131.20mm x 73.00mm x 73.00mm)
    Datasheet:
    1. How to order SPNH315.X3LDL on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the SPNH315.X3LDL price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of SPNH315.X3LDL?
    Image SPNH315.X3LDLMS SPNH315.X3LDE SPNH315.X3L SPNH315.X3LDEMS SPNH315.X3LDL
    Part Number SPNH315.X3LDLMS SPNH315.X3LDE SPNH315.X3L SPNH315.X3LDEMS SPNH315.X3LDL
    Current Rating (Amps) 315A 315A 315A 315A 315A
    Size / Dimension 5.165" L x 2.874" W x 2.874" H (131.20mm x 73.00mm x 73.00mm) 5.165" L x 2.874" W x 2.874" H (131.20mm x 73.00mm x 73.00mm) 5.165" L x 2.874" W x 2.874" H (131.20mm x 73.00mm x 73.00mm) 5.165" L x 2.874" W x 2.874" H (131.20mm x 73.00mm x 73.00mm) 5.165" L x 2.874" W x 2.874" H (131.20mm x 73.00mm x 73.00mm)