    Leader Tech Inc. 80KE-CBSU-24
    Part No.:
    80KE-CBSU-24
    Manufacturer:
    Leader Tech Inc.
    Category:
    RF Shields
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED80KE-CBSU-24.pdf
    Description:
    RF SHIELD 24" SURFACE MOUNT
    Manufacturer:
    Leader Tech Inc.
    Series:
    CBS KE
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Type:
    Shield, 2-Piece
    Height - Overall:
    0.800" (20.32mm)
    Length - Overall:
    Width - Overall:
    24.000" (609.60mm)
    Ventilation:
    Non-Vented
    Mounting Type:
    Surface Mount
    Datasheet:
    1. How to order 80KE-CBSU-24 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the 80KE-CBSU-24 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 80KE-CBSU-24?
    Image 80KE-CBSU-24
    Part Number 80KE-CBSU-24
    Manufacturer Leader Tech Inc.
    Series CBS KE
    Packaging Bulk
    Product Status Active
    Type Shield, 2-Piece
    Height - Overall 0.800" (20.32mm)
    Length - Overall -
    Width - Overall 24.000" (609.60mm)