80-CBSFN-5.0X5.0X1.2.pdf
80-CBSFN-5.0X5.0X1.2.pdf
| Image |  |
| Series | 80-CBS | 80-CBS | 80-CBS | 80-CBS | 80-CBS |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece |
| Height - Overall | 1.200" (30.48mm) | 1.200" (30.48mm) | 1.200" (30.48mm) | 1.200" (30.48mm) | 1.200" (30.48mm) |
| Length - Overall | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) |
| Width - Overall | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) |