49L-CBSU-24.pdf
49L-CBSU-24.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 49L-CBSU-24.
| Height - Overall | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) |
| Length - Overall | - | - | - | - | - |
| Width - Overall | 24.000" (609.60mm) | 24.000" (609.60mm) | 24.000" (609.60mm) | 24.000" (609.60mm) | 24.000" (609.60mm) |