49L-CBSFSV-1.0X1.5X0.4.pdf
49L-CBSFSV-1.0X1.5X0.4.pdf
| Height - Overall | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) | 0.400" (10.16mm) |
| Length - Overall | 1.500" (38.10mm) | 1.500" (38.10mm) | 1.500" (38.10mm) | 1.500" (38.10mm) | 1.500" (38.10mm) |
| Width - Overall | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) | 1.000" (25.40mm) |