    Leader Tech Inc. 25-CBSU-24.0
    Part No.:
    25-CBSU-24.0
    Manufacturer:
    Leader Tech Inc.
    Category:
    RF Shields
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED25-CBSU-24.0.pdf
    Description:
    RF SHIELD 24" THROUGH HOLE
    Manufacturer:
    Leader Tech Inc.
    Series:
    20-CBS
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Type:
    Shield, 2-Piece
    Height - Overall:
    0.225" (5.72mm)
    Length - Overall:
    Width - Overall:
    24.000" (609.60mm)
    Ventilation:
    Non-Vented
    Mounting Type:
    Through Hole
    Datasheet:
    1. How to order 25-CBSU-24.0 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the 25-CBSU-24.0 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 25-CBSU-24.0?
    Series 20-CBS 20-CBS 20-CBS 20-CBS 20-CBS
    Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
    Product Status Active Active Active Active Active
    Type Shield, 2-Piece Shield, 2-Piece Shield, 2-Piece Shield, 2-Piece Shield, 2-Piece
    Height - Overall 0.225" (5.72mm) 0.225" (5.72mm) 0.225" (5.72mm) 0.225" (5.72mm) 0.225" (5.72mm)
    Length - Overall - - - - -
    Width - Overall 24.000" (609.60mm) 24.000" (609.60mm) 24.000" (609.60mm) 24.000" (609.60mm) 24.000" (609.60mm)