    Laird-Signal Integrity Products MP0433-0B0
    Part No.:
    MP0433-0B0
    Manufacturer:
    Laird-Signal Integrity Products
    Category:
    Ferrite Disks and Plates
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDMP0433-0B0.pdf
    Description:
    FERRITE PLATE 11MMX11MMX1.96MM
    Manufacturer:
    Series:
    MP
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Filter Type:
    Ferrite Plate
    Size / Dimension:
    0.433" L x 0.433" W (11.00mm x 11.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.077" (1.95mm)
    Datasheet:
    1. How to order MP0433-0B0 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the MP0433-0B0 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of MP0433-0B0?
    Image MP0433-000 MP0433-0B0
    Part Number MP0433-000 MP0433-0B0
    Manufacturer Laird-Signal Integrity Products Laird-Signal Integrity Products
    Series MP MP
    Packaging Bulk Bulk
    Product Status Active Active
    Filter Type Ferrite Plate Ferrite Plate
    Size / Dimension 0.433" L x 0.433" W (11.00mm x 11.00mm) 0.433" L x 0.433" W (11.00mm x 11.00mm)
    Height - Seated (Max) 0.077" (1.95mm) 0.077" (1.95mm)