    KYOCERA AVX W3F11A2208AT3A
    Part No.:
    W3F11A2208AT3A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDW3F11A2208AT3A.pdf
    Description:
    CAP FEEDTHRU 22PF 100V 1206
    Capacitance:
    22 pF
    Tolerance:
    -20%, +50%
    Voltage - Rated:
    100V
    Current:
    300 mA
    DC Resistance (DCR) (Max):
    600mOhm
    Operating Temperature:
    -55°C ~ 125°C
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height (Max):
    0.050" (1.27mm)
    Thread Size:
    Datasheet:
    1. How to order W3F11A2208AT3A on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the W3F11A2208AT3A price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of W3F11A2208AT3A?
    Image W3F11A2208AT3A
    Part Number W3F11A2208AT3A
    Product Status Active
    Capacitance 22 pF
    Tolerance -20%, +50%
    Voltage - Rated 100V
    Current 300 mA
    DC Resistance (DCR) (Max) 600mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Mounting Type Surface Mount
    Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height (Max) 0.050" (1.27mm)