    HenLv Power WRD12S24ZB-50W
    Part No.:
    WRD12S24ZB-50W
    Description:
    DC DC CONVERTER 50W
    Voltage - Input (Min):
    9V
    Voltage - Input (Max):
    18V
    Standard Number:
    1. How to order WRD12S24ZB-50W on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the WRD12S24ZB-50W price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WRD12S24ZB-50W?
    Image WRD12S24ZB-50W WRD12S24ZB-100W WRD12S24ZB-200W
    Part Number WRD12S24ZB-50W WRD12S24ZB-100W WRD12S24ZB-200W
    Type - - -
    Voltage - Input (Min) 9V 9V 9V
    Voltage - Input (Max) 18V 18V 18V