    HenLv Power WRD12S12ZB-50W
    Part No.:
    WRD12S12ZB-50W
    Manufacturer:
    HenLv Power
    Category:
    DC DC Converters
    Package:
    Description:
    DC DC CONVERTER 50W
    Manufacturer:
    HenLv Power
    Series:
    Packaging:
    Case
    Product Status:
    Active
    Type:
    Voltage - Input (Min):
    9V
    Voltage - Input (Max):
    18V
    Number of Outputs:
    Voltage - Output 1:
    Voltage - Output 2:
    Voltage - Output 3:
    Voltage - Output 4:
    Current - Output (Max):
    Power (Watts):
    Voltage - Isolation:
    Applications:
    Efficiency:
    Operating Temperature:
    Mounting Type:
    Size / Dimension:
    Approval Agency:
    Standard Number:
    1. How to order WRD12S12ZB-50W on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the WRD12S12ZB-50W price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WRD12S12ZB-50W?
    Image WRD12S12ZB-50W WRD12S12ZB-100W WRD12S12ZB-200W
    Part Number WRD12S12ZB-50W WRD12S12ZB-100W WRD12S12ZB-200W
    Manufacturer HenLv Power HenLv Power HenLv Power
    Series * * *
    Packaging Case Case Case
    Product Status Active Active Active
    Type - - -
    Voltage - Input (Min) 9V 9V 9V
    Voltage - Input (Max) 18V 18V 18V