    HenLv Power AC220S24ZB-80W
    Part No.:
    AC220S24ZB-80W
    Description:
    AC/DC CONVERTER 24V 80W
    Voltage - Input:
    85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
    Voltage - Output 1:
    24V
    Power (Watts):
    80W
    Applications:
    Voltage - Isolation:
    3000 V
    Size / Dimension:
    1. How to order AC220S24ZB-80W on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the AC220S24ZB-80W price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of AC220S24ZB-80W?
    Image AC220S24ZB-30WH2 AC220S24ZB-40WH2 AC220S24ZB-50WH2 AC220S24ZB-60WH2 AC220S24ZB-80W
    Part Number AC220S24ZB-30WH2 AC220S24ZB-40WH2 AC220S24ZB-50WH2 AC220S24ZB-60WH2 AC220S24ZB-80W
    Manufacturer HenLv Power HenLv Power HenLv Power HenLv Power HenLv Power
    Series - - - - -
    Packaging Case Case Case Case Case
    Product Status Active Active Active Active Active
    Type - - - - -
    Number of Outputs - - - - -
    Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
    Voltage - Output 1 24V 24V 24V 24V 24V
    Current - Output 6 - - - - -
    Power (Watts) 80W 80W 80W 80W 80W
    Applications - - - - -
    Voltage - Isolation 3000 V 3000 V 3000 V 3000 V 3000 V