    HenLv Power AC220S05DZ-25W
    Part No.:
    AC220S05DZ-25W
    Description:
    AC/DC CONVERTER 5V 25W
    Voltage - Input:
    85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
    Voltage - Output 1:
    5V
    Power (Watts):
    25W
    Applications:
    Voltage - Isolation:
    3000 V
    Size / Dimension:
    1. How to order AC220S05DZ-25W on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the AC220S05DZ-25W price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of AC220S05DZ-25W?
    Image AC220S05DZ-15W AC220S05DZ-25W AC220S05DZ-60WH2
    Part Number AC220S05DZ-15W AC220S05DZ-25W AC220S05DZ-60WH2
    Manufacturer HenLv Power HenLv Power HenLv Power
    Series - - -
    Packaging Case Case Case
    Product Status Active Active Active
    Type - - -
    Number of Outputs - - -
    Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
    Voltage - Output 1 5V 5V 5V
    Current - Output 6 - - -
    Power (Watts) 25W 25W 25W
    Applications - - -
    Voltage - Isolation 3000 V 3000 V 3000 V