    HenLv Power AC220D24ZB-30W
    Part No.:
    AC220D24ZB-30W
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDAC220D24ZB-30W.pdf
    Description:
    AC/DC CONVERTER 24V 30W
    Voltage - Input:
    85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
    Voltage - Output 1:
    24V
    Power (Watts):
    30W
    Applications:
    Voltage - Isolation:
    3000 V
    Size / Dimension:
    Datasheet:
    1. How to order AC220D24ZB-30W on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the AC220D24ZB-30W price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of AC220D24ZB-30W?
    Image AC220D24ZB-30W
    Part Number AC220D24ZB-30W
    Manufacturer HenLv Power
    Series -
    Packaging Case
    Product Status Active
    Type -
    Number of Outputs -
    Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
    Voltage - Output 1 24V
    Current - Output 6 -
    Power (Watts) 30W
    Applications -
    Voltage - Isolation 3000 V