    HenLv Power AC220D24DC-15W
    Part No.:
    AC220D24DC-15W
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDAC220D24DC-15W.pdf
    Description:
    AC DC CONVERTER +24V/-24V 15W
    Voltage - Input:
    85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
    Voltage - Output 1:
    24V
    Current - Output (Max):
    313mA
    Efficiency:
    84%
    Mounting Type:
    Size / Dimension:
    2.44" L x 1.77" W x 0.87" H (62.0mm x 45.0mm x 22.0mm)
    Datasheet:
    1. How to order AC220D24DC-15W on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the AC220D24DC-15W price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of AC220D24DC-15W?
    Image AC220D24DC-3W AC220D24DC-5W AC220D24DC-10W AC220D24DC-15W AC220D24DC-30W
    Part Number AC220D24DC-3W AC220D24DC-5W AC220D24DC-10W AC220D24DC-15W AC220D24DC-30W
    Number of Outputs - - - - -
    Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
    Voltage - Output 1 24V 24V 24V 24V 24V
    Voltage - Output 4 - - - - -
    Current - Output (Max) 313mA 313mA 313mA 313mA 313mA
    Efficiency 84% 84% 84% 84% 84%
    Mounting Type - - - - -
    Size / Dimension 2.44" L x 1.77" W x 0.87" H (62.0mm x 45.0mm x 22.0mm) 2.44" L x 1.77" W x 0.87" H (62.0mm x 45.0mm x 22.0mm) 2.44" L x 1.77" W x 0.87" H (62.0mm x 45.0mm x 22.0mm) 2.44" L x 1.77" W x 0.87" H (62.0mm x 45.0mm x 22.0mm) 2.44" L x 1.77" W x 0.87" H (62.0mm x 45.0mm x 22.0mm)