    HenLv Power AC220D12ZB-30W
    Part No.:
    AC220D12ZB-30W
    Manufacturer:
    HenLv Power
    Category:
    AC DC Converters
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDAC220D12ZB-30W.pdf
    Description:
    AC/DC CONVERTER 12V 30W
    Manufacturer:
    HenLv Power
    Series:
    Packaging:
    Case
    Product Status:
    Active
    Type:
    Number of Outputs:
    Voltage - Input:
    85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
    Voltage - Output 1:
    12V
    Voltage - Output 2:
    Voltage - Output 3:
    Voltage - Output 4:
    Voltage - Output 5:
    Voltage - Output 6:
    Current - Output 1:
    Current - Output 2:
    Current - Output 3:
    Current - Output 4:
    Current - Output 5:
    Current - Output 6:
    Power (Watts):
    30W
    Applications:
    Voltage - Isolation:
    3000 V
    Operating Temperature:
    Features:
    Mounting Type:
    Size / Dimension:
    Datasheet:
    1. How to order AC220D12ZB-30W on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the AC220D12ZB-30W price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of AC220D12ZB-30W?
    Image AC220D12ZB-30W
    Part Number AC220D12ZB-30W
    Manufacturer HenLv Power
    Series -
    Packaging Case
    Product Status Active
    Type -
    Number of Outputs -
    Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
    Voltage - Output 1 12V
    Voltage - Output 2 -
    Voltage - Output 3 -
    Voltage - Output 4 -
    Voltage - Output 5 -
    Voltage - Output 6 -
    Current - Output 1 -
    Current - Output 2 -
    Current - Output 3 -
    Current - Output 4 -
    Current - Output 5 -
    Current - Output 6 -
    Power (Watts) 30W
    Applications -
    Voltage - Isolation 3000 V