    GIFAR GFT043IC480272L
    Part No.:
    GFT043IC480272L
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDGFT043IC480272L.pdf
    Description:
    GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
    Diagonal Screen Size:
    4.3" (109.22mm)
    Viewing Area:
    98.70mm W x 57.50mm H
    Dot Pixels:
    480 x 272
    Interface:
    24-Bit (RGB), Digital
    Controller Type:
    HX8257
    Datasheet:
    1. How to order GFT043IC480272L on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the GFT043IC480272L price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of GFT043IC480272L?
    Image GFT043IC480272L
    Part Number GFT043IC480272L
    Touchscreen -
    Diagonal Screen Size 4.3" (109.22mm)
    Viewing Area 98.70mm W x 57.50mm H