    CTS-Frequency Controls 334P625B3I3T
    Part No.:
    334P625B3I3T
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED334P625B3I3T.pdf
    Description:
    XTAL OSC VCXO 62.5000MHZ LVPECL
    Frequency:
    62.5 MHz
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±50ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±50ppm
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    88mA
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max):
    0.043" (1.10mm)
    Datasheet:
    1. How to order 334P625B3I3T on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the 334P625B3I3T price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 334P625B3I3T?
    Image 334P625B3I3T
    Part Number 334P625B3I3T
    Type VCXO
    Frequency 62.5 MHz
    Function Enable/Disable
    Output LVPECL
    Voltage - Supply 3.3V
    Frequency Stability ±50ppm
    Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Current - Supply (Max) 88mA
    Supplier Device Package -
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)