334P1000B3I2T.pdf
334P1000B3I2T.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 334P1000B3I2T.
| Image |  |
| Part Number | 334P1000B3I2T |
| Manufacturer | CTS-Frequency Controls |
| Series | 334P/L |
| Package/Case | 6-SMD, No Lead |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | VCXO |
| Frequency | 100 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | LVPECL |
| Voltage - Supply | 2.5V |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | ±50ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Current - Supply (Max) | 88mA |
| Ratings | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.043" (1.10mm) |