    CLIFF Electronic Components Ltd FCR7205005
    Part No.:
    FCR7205005
    Manufacturer:
    CLIFF Electronic Components Ltd
    Category:
    D-Shaped, Centronics Cables
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDFCR7205005.pdf
    Description:
    CABLE ASSY VHDCI 68POS M-M 0.5M
    Manufacturer:
    Series:
    8000
    Packaging:
    Tray
    Product Status:
    Active
    Configuration:
    VHDCI 68 pos Male to Male
    Length:
    1.64' (500.00mm)
    Cable Type:
    Round, Black
    Shielding:
    Shielded
    Style:
    Datasheet:
    1. How to order FCR7205005 on ICMILES ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the FCR7205005 price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of FCR7205005?
    Image FCR7205005
    Part Number FCR7205005
    Manufacturer CLIFF Electronic Components Ltd
    Series 8000
    Packaging Tray
    Product Status Active
    Configuration VHDCI 68 pos Male to Male
    Length 1.64' (500.00mm)