    Century Spring Corp CDM-208209CS
    Part No.:
    CDM-208209CS
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDCDM-208209CS.pdf
    Description:
    DISC O=0.787, I=0.323, T=0.0354
    Diameter - Inside:
    0.323" (8.20mm)
    Diameter - Outside:
    0.787" (19.99mm)
    Thickness:
    0.035" (0.89mm)