    Century Spring Corp CDM-186204CS
    Part No.:
    CDM-186204CS
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDCDM-186204CS.pdf
    Description:
    DISC O=0.709, I=0.244, T=0.0157
    Diameter - Inside:
    0.244" (6.20mm)
    Diameter - Outside:
    0.709" (18.01mm)
    Thickness:
    0.016" (0.41mm)